image010

Društvo za ekološke in prostočasne dejavnosti ZOJA se je aprila 2008 prijavilo na razpis programa Finančnega mehanizma EGP in Norveškega finančnega mehanizma. Rezultat uspešne prijave je projekt 'Trajnostna energija v šolah', ki ga društvo izvaja v sodelovanju s tremi partnerji. To so podjetje Elektro Ljubljana d.d., društvo Povod in Lokalna energetska agencija za Pomurje

image010 image001

NOONG ABRIL 2008, NAGREHISTRO ANG ASSOCIATION FOR ECOLOGICAL AND LEISURE ACTIVITIES ZOJA SA PROGRAMA NG MEKANISMONG PINANSIYAL EGP AT MEKANISMONG PINANSIYAL NG NORWEGA. NAGING RESULTA NG MATAGUMPAY NA PAGREREHISTRO ANG PROYEKTONG ‘ENERHIYANG SUSTAINABLE SA MGA PAARALAN’ NA IPINATUPAD NG ASOSASIYON SA PAKIKIPAGTULUNGAN NG TATLONG KASAMA O PARTNER. ITO AY ANG ELEKTRO LJUBLJANA D.D., THE SOCIETY POVOD AT ANG LOCAL ENERGY AGENCY NG POMURJE.